Strona główna Copy 2020-12-31T07:28:44+00:00

ELEKTRONICZNE  SYSTEMY  ZABEZPIECZENIA  TECHNICZNEGO

projektowanie,  wykonawstwo,  utrzymanie

O NAS

SafeSystems tworzy zespół najwyższej klasy ekspertów w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczenia technicznego, posiadających 15-sto letnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym jak i publicznym. Nasi eksperci odpowiadali m.in za stworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa publicznego, implementujących rozwiązania sztucznej inteligencji wykorzystywane do analizy obrazu z kamer wideo. Posiadają w portfolio oddanych do eksploatacji kilkadziesiąt tysięcy końcówek rożnego rodzaju systemów bezpieczeństwa (kamer, elementów systemów: alarmowych, kontroli dostępu itp.). Zrealizowane przez naszych ekspertów projekty wspomagają zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko na terenie prywatnych posesji, mieszkań czy firm, ale również w największych w Polsce obiektach użyteczności publicznej.

 

Projektujemy i wykonujemy systemy zabezpieczeń dopasowane indywidualnie do potrzeb klientów, przez co nasze realizacje gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Do realizacji każdego zabezpieczenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też od wielu lat cieszymy się zaufaniem coraz to większego grona  klientów  !!!

OFERTA

SYSTEMY  MONITORINGU  WIZYJNEGO

SYSTEMY  ALARMOWE

SYSTEMY  KONTROLI  DOSTĘPU

INSTALACJE  ELEKTRYCZNE

SMART  HOME

SIECI  KOMPUTEROWE