SYSTEMY ALARMOWE 2020-12-31T07:51:22+00:00

SYSTEMY ALARMOWE

    

 

    Realizowane przez nas systemy wykonywane są w oparciu o rozwiązania następujących producentów:

Wykonujemy systemy zabezpieczenia technicznego spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa !

Właściwie zaprojektowany system alarmowy to podstawa bezpieczeństwa. Dlatego też każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie. Przed przystąpieniem do wyceny wykonania systemu alarmowego zawsze dokonujemy wizji lokalnej zabezpieczanego terenu, projektujemy najlepsze dla danego klienta rozwiązanie oraz informujemy o rozwiązaniach sprzętowych dostępnych aktualnie na rynku. 

Należy mieć na uwadze, że obecnie systemy alarmowe oferują również zaawansowane elementy automatyki budynkowej. Dlatego też często należy zastanowić się, czy nie warto zintegrować systemu alarmowego z np. sterowaniem roletami zewnętrznymi, sterowaniem oświetleniem terenu, sterowaniem bramą wjazdową / furtką, sterowaniem nawadnianiem ogrodu itp.  Projektowane i wykonywane przez nas systemy umożliwiają w pełni zdalne zarządzanie i sterowanie obiektem. W przypadku wtargnięcia intruza na terenie system nie ograniczy się jedynie do poinformowania Państwa o włamaniu, ale poinformuje dokładnie w której części domu doszło do włamania (w którym pomieszczeniu) oraz czy włamania dokonano przez wybicie szyby w oknie, otwarciu okna czy otwarciu drzwi. Oczywiście każdy z wykonywanych przez nas systemów alarmowych można podłączyć do dowolnej agencji ochrony.

Przeszło 15 lat współpracujemy z dostawcami sprzętu i rozwiązań w zakresie systemów alarmowych, przez co posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie poparte certyfikatami i uprawnieniami branżowymi.

Jako doświadczeni instalatorzy prowadzimy również szkolenia z zakresu wykonywania instalacji systemów alarmowych.

Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wykonywać złożone systemy alarmowe w takich obiektach jak:

  • galerie handlowe
  • zakłady produkcyjne
  • sklepy
  • osiedla
  • domy jednorodzinne
  • obiekty użyteczności publicznej (szkoły, urzędy itp.)

Naszym klientom oferujemy jedynie sprawdzone technologie, które zapewniają bezawaryjną i nieprzerwaną pracę, co ma kluczowe znaczenie dla systemów zabezpieczenia technicznego.