SYSTEMY MONITORINGU WIZYJNEGO Copy 2020-12-31T07:44:29+00:00

SYSTEMY MONITORINGU WIZYJNEGO

    

    Realizowane przez nas systemy wykonywane są w oparciu o rozwiązania następujących producentów:

Naszą ofertę kierujemy do klientów zainteresowanych profesjonalnymi rozwiązaniami.

Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje, że projektowane i wykonywane przez nas systemy spełnią Państwa oczekiwania oraz zapewnią należyty standard bezpieczeństwa. Nie proponujemy Państwu doboru sprzętu i wyceny zdalnie, za każdym razem dokonujemy audytu i wizji lokalnej obiektów, które mają być zabezpieczone systemem monitoringu wizyjnego. Dokonujemy stosownych pomiarów na podstawie których dobieramy właściwy sprzęt gwarantujący zakładany poziom realizowanego dla Państwa zabezpieczenia.

Przeszło 15 lat współpracujemy z dostawcami sprzętu i rozwiązań w zakresie systemów monitoringu wizyjnego, przez co posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie poparte certyfikatami i uprawnieniami branżowymi.

Jako doświadczeni instalatorzy prowadzimy również szkolenia z zakresu wykonywania instalacji systemów monitoringu wizyjnego.

Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wykonywać złożone systemy monitoringu wizyjnego w takich obiektach jak:

  • galerie handlowe
  • zakłady produkcyjne
  • sklepy
  • osiedla
  • domy jednorodzinne
  • obiekty użyteczności publicznej (szkoły, urzędy itp.)

Naszym klientom oferujemy jedynie sprawdzone technologie, które zapewniają bezawaryjną i nieprzerwaną pracę, co ma kluczowe znaczenie dla systemów zabezpieczenia technicznego.